Corvette Collector Edition – NCRS TOP FLIGHT AWARD certifikát!! JEN 16tis mil!!

Year: 1982 MATCHING

Engine: 5.7L V8 200HP

State: TOP STAV / SURVIVOR!!

Gearbox: Automatická (4stupně)

Interior: Béžová kůže - Collector Edition

Mileage: 15000

Price: 0 usd ( without VAT )

Tato vzácná Corvette Collector Edition s certifikátem NCRS je již na cestě do ČR!!

ABSOLUTNĚ dokonalý stav!

Jedná se o kompletní “Matching Numbers Car” – tj. motor, převodová skříň, diferenciál a ostatní díly jsou originálem. Vůz pochází ze sbírky. Najeto jen 16tis mil!! Stav nového vozu a přesto původní stav!!!

Edice “Collector 82” patřila ve své době za nejdražší Corvette, ale také za zároveň nějkrásnější a nejvybavenější sportovní kupé celého světa sportovních vozů.

Stav této naší skvostné Corvette je exluzivní. Jedná se o vůz s prestižním oceněním “NCRS Survivor”!! ” Což je autorizované a certifikované uznání 100% origininality vozu. Certifikát je vydán certifikovanou organizací po důkladné prohlídce vozu, kdy jsou hledána veškerá výrobní čísla jednotlivých součástí vozů. Jen pokud vše souhlasí, může vůz toto ocenění získat.

Výbava vozu byla a je také vyjímečná: lakováno ve dvou odstínech, kožený interiér deluxe, el. okna, el.antena, tempomat, klimatizace, …. a hlavně pak prosklená zatmavená odnímatelná střecha, otevíratelné zadní okno, neskutečně dobře pracující automatická, nově 4st. převodová skříň (manuál se nedodával), či el.vstřikování paliva “Cross Fire Injection”. … zkrátka samá nej nej.

Pokud jste sběrateli nebo milovníky vozů Corvette v brilatní kondici, pak máte šanci svoji sbírku nyní rozšířit.

Ptáte se proč Collector Edition? – rok 1982 byl totiž posledním rokem výroby Corvette C3! V roce 1983 se Corvette nevyráběla vůbec. Až roce v 1984 přišla na svět Corvette C4, ale ve zcela jiném designu, a z dnešního pohledu, i mnohem méně zajímavém designu. To už byla, ale jiná kapitola.

Hledáte-li něco vyjímečného a plně originálním stavu, pak nepromarněte šanci vlastnit jedinečnou Corvette s nízky počtem mil, po 1.majiteli (sběrateli), v továrním dokonalém stavu a navíc v limit.edici!!

Neváhejte nás kontaktovat.

If you are interested in this car, fill out this form:

Similar Vehicles