Logo Toman Motors

naše služby

Parkování vozů v nově dostavěné hale, která je napojena na veškeré bezpečností složky 24 h/denně. Hala je zateplená, odvětrávaná a vyhřívaná. Vozy parkují na zcela bezprašné epoxidové podlaze. 

Zajišťujeme mezinárodní námořní dopravu z USA a z Kanady, a to včetně všech celních náležitostí. Také zajišťujeme mezinárodní přepravu v EU a v Evropě.

Poskytneme vám komplexní péči, která vyžaduje velký rozsah odborných znalostí a zkušeností v této oblasti. Právě díky detailingu si můžeme vychutnat křivky vozů v jejich plné kráse a zároveň je ochránit před nepříznivými vlivy, které mohou tato umělecká díla znehodnocovat.​

Servisujeme americké vozy všech značek vždy po předchozí domluvě.​

Otestujeme historický původ i technickou způsobilost a postaráme se o kompletní testaci (i restestaci) vašeho historického vozu.

Prodejte váš jedinečný vůz pomocí Toman Motors showroom. Právě přijímáme vozy do komisního prodeje. Kapacita je omezená.

Pronajměte si prostory s plátnem o rozměru 60 mvhodné pro firemní prezentace či školení. K pronájmu nabízíme i venkovní prostor o rozloze 10000 m2, který je vhodný na venkovní prezentace, aukce a jiné obchodní aktivity.

HOMOLOGACE zánovních amerických vozidel

Zajistíme úpravu a homologaci amerických zánovních vozů dle předpisů ČR a EU a to včetně STK a vydání RZ.

Máte zájem o některou z našich služeb? kontaktujte nás!

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné. | Více o ochraně osobních údajů dle GDPR.