Logo Toman Motors

naše služby

Možnost dlouhodobého parkování veteránů v moderním a vysoce zabezpečeném showroomu s konstantní vlhkostí a teplotou.
Certifikované detailingové studio, které se zabývá čištěním, renovací, ochranou interiéru a exteriéru vozů, a to včetně strojního leštění, voskování, keramických ochran i péče o kůži.

Zejména z USA a Kanady ale i Evropy. Dovezeme na přání nové i zánovní vozy, veterány a speciální historická vozidla, pickupy i sportovní vozy.

Postaráme se o vše od vyhledání vozu a jeho pečlivého prověření, po jeho bezpečnou přepravu do ČR, předprodejní servis, pojištění a přihlášení na české registrační značky. A to ať už ty veteránské nebo klasické.

Servis veteránů, amerických a sportovních vozů, pickupů i dalších vozů nejrůznějších značek. Nabízíme širokou škálu servisních služeb od pravidelného servisu, přes komplikované opravy, renovace vozů a detailing, až po montáže doplňků a příslušenství.

Otestujeme historický původ i technickou způsobilost a postaráme se o kompletní testaci (i restestaci) vašeho historického vozu.

Přijímáme do komisního prodeje americké a sportovní vozy. Plně oplocený a hlídaný areál, možnost přípravy auta k prodeji.

Pronajměte si prostory s plátnem o rozměru 60 mvhodné pro firemní prezentace či školení. K pronájmu nabízíme i venkovní prostor o rozloze 10000 m2, který je vhodný na venkovní prezentace, aukce a jiné obchodní aktivity.

HOMOLOGACE zánovních amerických vozidel

Zajistíme úpravu a homologaci amerických zánovních vozů dle předpisů ČR a EU a to včetně STK a vydání RZ.

Máte zájem o některou z našich služeb? kontaktujte nás!

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné. | Více o ochraně osobních údajů dle GDPR.