Logo Toman Motors

Veteránské testace a STK

Kromě testace budou majitelé veteránů nyní nově potřebovat prověřit i technickou způsobilost vozu na STK. Pokud se tím nechcete zabývat, kontaktujete nás a my v Toman Motors se o vše postaráme. Vůz si vyzvedneme a poté vám ho přistavíme před dveře s hotovou testací (retestací), s prověřenou technickou způsobilostí vozu, připravený k jízdě. Navíc vás za 5 let automaticky upozorníme na blížící se termín další retestace a technické prohlídky. 

Testace a STK krok za krokem

Vyzvedneme si váš vůz

Auto přivezete nebo si ho u vás vyzvedneme a dopravíme do servisního centra Toman Motors.

Zajistíme testaci či retestaci

Oslovíme komisaře veteránských vozidel, předáme mu potřebné podklady a zahájíme tím historickou část testace nebo retestace. 

Připravíme vůz na technickou kontrolu

Více než 10 let se specializujeme na servis veteránů a historických vozidel. Víme, co veterány často trápí a na co se máme zaměřit. Důkladně prověříme stav vozu a zjištěné nedostatky opravíme před vlastní kontrolou na STK. 

Servisní centrum Toman Motors disponuje také vlastní válcovou zkušebnou brzd. Díky tomu můžeme změřit a případně seřídit účinnost brzd i souměrnost brzdného účinku. Výstupem je protokol o účinnosti brzd, který předložíme na STK. Eliminujeme tak opakované návštěvy STK a s tím spojené náklady i časovou náročnost. 

 

Zaparkujeme vůz v showroomu

Do doby, než bude zpracována historická část testace a než bude možné jet s vozem na STK (až 3 týdny), zaparkujeme zdarma váš vůz v zastřešeném showroomu Toman Motors. Ten byl navržen speciálně pro parkování veteránů. Nachází se v uzavřeném areálu a je vybaven kamerovým systémem. Budova je nepřetržitě hlídaná a 24 hodin denně napojená na veškeré bezpečnostní složky. Prostor pro parkování je čistý, suchý, zateplený, odvětrávaný a vyhřívaný. 


Zajistíme kontrolu na STK

Až přijde čas, odvezeme připravený vůz na STK a absolvujeme s ním kontrolu technického stavu. Poté zajistíme dokončení historické testace či retestace. 


Předáme vůz

Vůz vám předáme se všemi potřebnými doklady, připravený k jízdě.


Připomeneme další termín

Jako bonus pro vás máme připravenu bezplatnou službu  “STK Patrol”. Pohlídáme termín vaší další retestace a technické kontroly. V dostatečném předstihu vás kontaktujeme a zajistíme vše potřebné. Retestaci i technickou kontrolu vašeho veterána tedy můžete pustit z hlavy. 

Máte zájem? Kontaktujte nás!

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné. | Více o ochraně osobních údajů dle GDPR.