Logo Toman Motors

doprava

Kterýkoliv vůz si v Americe vyhlédnete, může již za pár týdnů startovat na českých silnicích. Veškeré nutnosti a komunikace za Vás samozřejmě vyřídíme my. Než vůz zaplatíme a vyzvedneme, řádně prověříme nejen jeho stav, ale také rizika spojená s váznoucími dluhy.

PŘEPRAVA a pojištění VOZU

Vozidla, jedoucí do našeho skladu v New Yorku či Halifaxu, vyzvedáváme a převážíme vždy bezpečně v uzavřeném kontejneru. Od prvopočátku přepravy jsou vůz i doprava pojištěnyVůz může v USA na Vaše přání fyzicky prověřit také náš agent z floridské či massachusettské pobočky. 

PŘEDÁNÍ VOZU

V České republice Vám potom vůz předáváme celně odbavený, prověřený odborným servisem, speciálně ošetřený v našem profesionálním detailingovém studiu, testovaný příslušnými úřady a s veteránskou registrační značkou, jde-li o veterána. Pokud se nejedná o veterána, samozřejmě zařídíme celý proces homologace a s tím spojené náležitosti.  

DOOR TO DOOR DOPRAVA

Součástí našich služeb je také doprava door to door, kdy Vám vůz doručíme až domů, nebudete-li chtít jinak. 

RO-RO PŘEPRAVA

Pokud je Váš vysněný vůz traktor, truck či pick up nestandartní velikosti a hmotnosti, přivezeme jej na palubě lodi. I s touto tzv. Ro-Ro přepravou máme dlouholeté zkušenosti. 

Máte zájem? kontaktujte nás!

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné. | Více o ochraně osobních údajů dle GDPR.